استفاده از ایمیل مارکتینگ برای جذب بازدیدکننده

ایمیل مارکتینگ معمولا در کشور ما یا به صورت کامل جدی گرفته نمی شود و یا حتی در برخی مواقع به اشتباه با چیز های دیگر مخلوط شده و نتیجه ای فاجعه بار را برای کاربران و وب مستر ها رقم خواهد زد که نتیجه ی خوبی نخواهد داشت و مورد زیان قرار می گیرید

استفاده از ایمیل مارکتینگ برای سئو

استفاده از ایمیل مارکتینگ برای جذب بازدیدکننده

E-Mail Marketing چیست و آیا تاثیری بر بازدید و سئو خواهد داشت؟

ایمیل مارکتینگ این روز ها یکی از شیوه های نوین جذب بازدید کننده دربین وب سایت های موجود در دنیا است که البته استفاده های خاصی نیز از آن ها برای ارگان ها و شرکت های دیگر نیز خواهد شد و البته در نظر داشته باشید که ایمیل مارکتینگ همان قدر که مفید است می تواند به سئوی وب سایت شما نیز اسیب های جبران ناپذیری بزند و سئوی شما را به سمت پنالتی از سوی الگوریتم های پیچیده ی گوگل برساند.

اما چگونه و به چه نحوه ی از این شیوه ی محبوب تبلیغات در وب سایت و کسب کار خود استفاده نمائید؟

به کاربرانی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ایمیل بزنید

به کاربرانی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ایمیل بزنید و از آن ها دعوت کنید وارد وب سایت شما شده و از مقالات بروز تر و پیشرفته تری که قبلا مشاهده کرده اید استفاده کرده و البته که این نیز یکی از راه های پیروزی بر رقبایی است که اکثرا از این امکان غافل می شوند و ترجیح می دهند خود را درگیر ایمیل مارکتینگ نکنند و به راه های دیگر استفاده می کنند.

این شیوه نیز یکی از برترین گزینه های رسیدن به سئوی کلاه سفید می باشد که توسط برخی نیز نا دیده گرفته می شود.

اسپم نکنید

ایمیل مارکتینگ به کاربرانی که تاکنون وب سایت شما را بازدید نکرده اند و یا بازدید کننده قبلی وب سایت شما در مدت بسیار کمی بوده اند یکی از اشتباهات مهلک است که صد البته وب سایت شما را و همین طور ایمیل مربوط به آن را از سوی صندق های ایمیل اسپم خواهد کرد و هیچ کاربردی برای شما نخواهد داشت و فقط می توان گفت وقت شما را تلف می کند.

برخی نیز مجبور هستند از برخی از محتوا ها استفاده کنند و برای این کار می توانید به آن ها ایمیل زده و جدید ترین مقاله های تخصصی خود را به آن ها معرفی نموده و از آن ها بخواهید مطالب شما را به دیگر افراد نیز پیشنهاد دهند و بهتر است تصمیم بگیرید وب سایت خود را در معرض دید کاربران وفادار نیز قرار دهید.

البته بهتر است پس از بررسی و دریافت بهترین روش برای سئوی ایمیل مارکتینگ فید بک ها و همچنین نتایج را نیز به خوبی برسی کنید و به نقاط ضعف و قوت خود نیز برسید.

ایمیل ها را با متن های جذاب در اختیار کاربران قرار دهید.

روش های ایمیل مارکتینگ

استفاده از ایمیل مارکتینگ برای جذب بازدیدکننده


ایمیل مارکتینگ البته در سال های گذشته توجه بسیاری از وب سایت ها مانند فیس بوک را نیز به خود جلب کرده است/ 0 نظر / 61 بازدید